foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Kwalifikacja: AU.20

Nazwa kwalifikacji: Prowadzenie sprzedaży

Zawód: sprzedawca

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

22.06.2021

7:00

8:00

Pisemny- komputerowy

60 min.

1.      Sandra Szymanek

2.      Wiktoria Wolańska

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

9:00

10:00

1.      Justyna Hebda

2.      Wiktoria Olechnowicz

3.      Emilia Porowska

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

Kwalifikacja: AU.20

Nazwa kwalifikacji: Prowadzenie sprzedaży

Zawód: sprzedawca

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych  im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego "Morro" w Barlinku

ul. Szosowa 2, 74-320 Barlinek

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

7:00

8:00

praktyczny

150 min.

1.      Justyna Hebda

2.      Wiktoria Olechnowicz

x

11:00

12:00

1.      Emilia Porowska

2.      Sandra Szymanek

3.      Wiktoria Wolańska

x

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

22.06.2021

7:00

8:00

Pisemny- komputerowy

60    min.

1.      Kacper Bijak

2.      Patryk Dalidowicz

3.      Igor Dobrucki

4.      Bartosz Jankowski

5.      Kamil Kmita

6.      Jakub Kula

7.      Michał Laska

8.      Jakub Linert

9.      Mateusz Pleń

10.  Jan Prokopowicz

11.  Benjamin Rutkowski

12.  Jakub Samborski

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

22.06.2021

9:00

10:00

Pisemny- komputerowy

60    min.

1.      Denis Bystrzak

2.      Szymon Dobrowolski

3.      Dawid Janiszewski

4.      Kacper Janiszewski

5.      Remigiusz Jędrzejewski

6.      Michał Kazubek-Niedzwiecki

7.      Dawid Kliszcz

8.      Kamil Kudła

9.      Sebastian Marcinowski

10.  Patryk Matwijów

11.  Szymon Skica

12.  Aleksander Stadejek

13.  Kacper Żłobicki

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

07.07.2021

7:00

8:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Igor Dobrucki

2.      Dawid Janiszewski

3.      Jakub Kula

4.      Jakub Linert

L. Kotowicz – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

07.07.2021

11:30

12:30

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Kacper Janiszewski

2.      Kamil Kudła

3.      Sebastian Marcinowski

4.      Mateusz Pleń

I. Dziuda – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

07.07.2021

16:00

17:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Patryk Dalidowicz

2.      Szymon Dobrowolski

3.      Kamil Kmita

4.      Kacper Żłobicki

M. Jakuszewska – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

7:00

8:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Kacper Bijak

2.      Denis Bystrzak

3.      Bartosz Jankowski

4.      Szymon Skica

A. Brzozowski – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

11:30

12:30

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Michał Kazubek Niedzwiecki

2.      Michał Laska

3.      Patryk Matwijów

4.      Jakub Samborski

M. Krzysiak – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

16:00

17:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Remigiusz Jędrzejewski

2.      Jan Prokopowicz

3.      Benjamin Rutkowski

4.      Aleksander Stadejek

J. Misiewicz – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

  

Nazwa kwalifikacji: Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

25.06.2021

11:00

`12:00

Praktyczny - dokumentacja

150 min.

1.      Mateusz Bogusz

2.      Patryk Dłużniewski

3.      Kornel Falecki

4.      Dawid Kliszcz

5.      Dawid Krysicki

6.      Kamil Kuszyk

7.      Kacper Radziukiewicz

8.      Robert Woźniak

I. Dziuda – przewodniczący

D. Jurek – członek ZN

Copyright © 2021 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.