foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

 

Lista osób zakwalifikowanych do I Liceum Ogólnokształcącego

  1. Dziedziuch Wiktor
  2. Lenartowicz Weronika
  3. Gołębiowska Sandra      
  4. Kiełbasa Mateusz
  5. Zając Patryk
  6. Kaleta Paweł
  7. Bąk Wiktoria
  8. Kowalska Martyna
  9. Jaździkowska Weronika
  10. Cebulska Martyna
  11. Dróżdż Zuzanna
  12. Wodzińska Aleksandra
  13. Zając Wiktoria
  14. Kiełbasa Izabella
  15. Kiełbasa Weronika
  16. Świątek Julia
  17. Szkudlarek Weronika
  18. Dziedziuch Leon
  19. Turów Aleksandra
  20. Pilecka Julia
  21. Smolarek Oliwia
  22. Przespolewski Bartosz
  23. Nachwatiuk Gracjana
  24. Prostak Oliwia
  25. Janiszewska Weronika
  26. Jurek Jolanta
  27. Łada Katarzyna
  28. Cholewińska Katarzyna
  29. Kowalewska Weronika
  30. Kubińska Kinga
  31. Kruszyńska Klaudia
  32. Godzik Monika
  33. Dąbska Patrycja
  34. Wierzchowska Julita
  35. Kotus Klaudia
  36. Kostrzewska Wiktoria
  37. Rybak Anita
  38. Sierpińska Oktawia
  39. Pacanowski Paweł
  40. Potapiński Bartosz
  41. Grzegorczyk Jakub
  42. Kasprzak Kacper

 

Lista osób niezakwalifikowanych do I Liceum Ogólnokształcącego

 

  1. Kucharski Jakub
  2. Tomala Mateusz
  3. Studniarz Julianna
  4. Czarnecka Arleta
  5. Wolska Weronika
  6. Dulińska Klaudia
  7. Jaszczyszyn Paula
  8. Klimek Nikola
  9. Mesjasz Alicja
  10. Żurawska Karolina
  11. Dobrucki Igor
  12. Jaz Wiktor
  13. Barylak Martyna
  14. Kucharska Kamila
  15. Sztogryn Nikola
  16. Kozłowska Natalia
  17. Przybysz Wojciech
  18. Karaluś Angelika
  19. Rutkowska Natalia
  20. Stelczyk Karolina
  21. Sikorska Faustyna
  22. Kościelna Kinga
  23. Michoń Weronika
  24. Jarki Magdalena

 

Lista osób zakwalifikowanych do Technikum Nr 1

 

  1. Zarzycka Maja
  2. Kondeja Bartosz
  3. Biernacka Aleksandra
  4. Radziukiewicz Kacper
  5. Ruszlewicz Mateusz
  6. Kuszyk Kamil
  7. Kotyński Krystian
  8. Krysicki Dawid
  9. Dłużniewski Patryk
  10. Czubak Mateusz
  11. Twardowski Michał
  12. Butkiewicz Michał
  13. Bogusz Mateusz
  14. Kliszcz Dawid

 

Lista osób niezakwalifikowanych do Technikum Nr 1

 

  1. Andrzejewski Maksymilian
  2. Falecki Kornel
  3. Gąsior Michał
  4. Kucharski Konrad
  5. Łazorczyk Tomasz
  6. Masiarz Kacper
  7. Niklas Kacper
  8. Paszyński Bartosz
  9. Rostowski Jakub
  10. Wijas Filip
  11. Woźniak Robert

 

Lista osób zakwalifikowanych do  Branżowej Szkoły I Stopnia

 

  1. Karaluś Marceli
  2. Stojanowski Filip
  3. Polowy Dorian
  4. Skowyra Szymon
  5. Bożek Bartłomiej
  6. Zięba Bartosz
  7. Biała Magdalena
  8. Szatkowski Wiktor
  9. Batóg Edyta
  10. Nachwatiuk Anna
  11. Telenga Filip
  12. Kowalski Rafał
  13. Lewandowski Michał
  14. Bogusz Kacper
  15. Marek Dominik
  16. Zdunek Sebastian
  17. Paczewski Jakub
  18. Cieszko Damian
  19. Widecki Marek
  20. Rybka Dawid
  21. Porowska Paulina
  22. Żłobicka Marcelina
  23. Rusak Daria
  24. Chabasiński Dominik
  25. Hajduk Anna
  26. Piekarski Marek
  27. Piekarski Dominik
  28. Raginia Filip
  29. Zając Kacper
  30. Hebda Patrycja
  31. Mazurkiewicz Maciej
  32. Kurkowska Daria
  33. Witkowski Piotr
  34. Chabasińska Marta
  35. Orczyńska Katarzyna
  36. Sulikowska Dominika
  37. Polek Natalia
  38. Nachwatiuk Gracjan
  39. Kwiatkowska Izabela
  40. Zwiewka Karolina
  41. Szumiło Daria
  42. Kucharski Jarosław
  43. Cytloch Patryk
  44. Ciura Kamil

 

Lista osób niezakwalifikowanych do  Branżowej Szkoły I Stopnia

 

  1. Besztelechman Dominik
  2. Lipiński Adrian
  3. Makrzanowski Miłosz
  4. Marcinowska Marlena
  5. Wolańska Wiktoria

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.