foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szczecin18 00322 maja 2018 roku uczniowie klasy III Technikum wzięli udział w finale konkursu „Nastoletnie samobójstwo-wybór czy przymus? Jak zapobiegać?”. Szkolnymi koordynatorami konkursu byli: pani Joanna Zadrozińska i  pan Tomasz Wujda.

Konkurs został zorganizowany przez Wyższą Szkołę Humanistyczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie pod patronatem m.in. Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Szczecin, Radio Szczecin, TVP 3 Szczecin, „Kurier Szczeciński”, Stowarzyszenie Absolwentów MBA.

Uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Lech, Natalia Gucwa, Daria Kulka, Jakub Wojciechowski, Fabian Wyka, Arkadiusz Żłobicki nakręcili film na podstawie scenariusza pani Joanny Zadrozińskiej.

Szczecin18 003

Konkurencja była bardzo duża i niestety nie udało nam się dostać do pierwszej „trójki”. Podczas Wielkiej Gali obejrzeliśmy filmy finałowe oraz wysłuchaliśmy prelekcji funkcjonariusza Policji Szczecińskiej na temat problemu samobójstw wśród nastolatków.

Szczecin18 001

Udział w finale konkursu był ciekawym doświadczeniem i dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń .

Szczecin18 004

Copyright © 2020 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.