foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

morze 00314 czerwca 2018 roku wybraliśmy się na wycieczkę do słonecznego kurortu tłumnie odwiedzanego przez znane gwiazdy polskiego kina - Międzyzdrojów. Droga była długa i uciążliwa jednak w autobusie panowała wesoła atmosfera. Po przybyciu na miejsce udaliśmy się na plażę, by wdychać jod i poczuć na twarzy morską bryzę, a następnie odbyć romantyczny spacer po molo. Później wybraliśmy odpowiednie miejsce i zaczęliśmy się „plażować’’.  W godzinach popołudniowych poszliśmy zjeść obiad i kupić pamiątki.

Nad naszym bezpieczeństwem czuwał Pan Paweł Łoszczuk, którego czerwone spodenki stanowiły dla nas punkt odniesienia i nie pozwoliły nam zaginąć w morskich odmętach. Na lądzie niczym latarnie morskie naszego bezpieczeństwa strzegły: wychowawczyni klasy Pani Wioletta Wyhowska oraz Pani Joanna Zadrozińska. Powróciliśmy szczęśliwi, opaleni i zintegrowani. Z pewnością powtórzymy tę wycieczkę w najbliższym czasie.

Klasa IA

  • morze_001
  • morze_002
  • morze_003
  • morze_004
  • morze_005
  • morze_006
  • morze_007

Simple Image Gallery Extended

Copyright © 2021 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.