foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

2 września 2019 r. o godz. 9:00 młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Dębnie uroczystą akademią rozpoczęła nowy rok szkolny 2019/2020.
Uczniowie klasy III –  Aleksandra Turów oraz Bartosz Przespolewski wraz z opiekunami- panią Izabelą Kiełbasą oraz panią Kingą Dobrowolską poprowadzili tę wyjątkową uroczystość. Uczniowie klasy II i III – Julia Muta, Weronika Kiełbasa  oraz Mateusz Kiełbasa reprezentowali naszą szkołę w poczcie sztandarowym podczas tego wydarzenia, zaś cała szkolna społeczność przy akompaniamencie muzyki zaśpiewała hymn narodowy. Pani Dyrektor Eliza Agopsowicz wraz z panem Wicedyrektorem Markiem Rybakiem powitali uczniów klas pierwszych, uczniów klas starszych, grono pedagogiczne ZS oraz nowych nauczycieli rozpoczynających w tym roku pracę w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego stała się dobrą okazją do wspólnej refleksji nad historią naszego narodu i walki o wolność, o czym w swoim powitalnym przemówieniu wspomniała pani Dyrektor. Z tej okazji, podczas apelu uczniowie  upamiętnili 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz oddali hołd jej bohaterom, składając  symboliczne kwiaty w barwach narodowych pod Pomnikiem Katyńskim znajdującym się przy budynku szkoły.

Copyright © 2020 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.