w107 XI 2019  odbyła się w naszej szkole 44 Ogólnopolska Olimpiada  Języka Angielskiego. Wzięli w niej udział uczniowie z klas licealnych i technikum informatycznego. Autor testu, profesor Henryk Krzyżanowski dołożył wszelkich starań aby test uatrakcyjnić i tradycyjnie utrzymał poziom, zdaniem uczniów, dorównujący filologii angielskiejJ. Zakres testu obejmował wszelkie kombinacje językowe, tzn: uzupełnianie luk, tłumaczenie fragmentów zdań, zadania zamknięte, słowotwórstwo  oraz transformacje.

Najlepszy wynik w tegorocznych zmaganiach uzyskała:

Nina Michasiuk z kl 1ogLO: CONGRATULATIONS!

Wszystkim uczniom biorącym udział w Olimpiadzie dziękuję za włożony trud w przygotowania i zachęcam już teraz do przyszłorocznego uczestnictwa.

Ewa Wojtowicz

w1