foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

I Liceum Ogólnokształcące

 

KLASA I A  profil humanistyczny 

  1. Cholewińska Katarzyna
  2. Dąbska Patrycja
  3. Godzik Monika
  4. Grzegorczyk Jakub Dawid
  5. Janiszewska Weronika
  6. Jurek Jolanta
  7. Kasprzak Kacper
  8. Kostrzewska Wiktoria Paulina
  9. Kotus Klaudia
  10. Kowalewska Weronika
  11. Kruszyńska Klaudia
  12. Kubińska Kinga
  13. Łada Katarzyna
  14. Nachwiatuk Gracjana
  15. Pacanowski Paweł Mateusz
  16. Pilecka Julia Danuta
  17. Potapiński Bartosz Zdzisław
  18. Prostak Oliwia Julia
  19. Przespolewski Bartosz
  20. Rybak Anita Julia
  21. Turów Aleskandra

 KLASA I B profil humanistyczny 

  1. Dziedziuch Leon
  2. Jarki Magdalena
  3. Sierpińska Oktawia Helena
  4. Szkudlarek Weronika
  5. Smolarek Julia Oktawia
  6. Świątek Julia
  7. Wierzchowska Julia
  8. Zając Wiktoria

Profil matematyczno – fizyczny

  1. Bąk Wiktoria
  2. Dziedziuch Wiktor
  3. Gołębiewska Sandra
  1. Lenartowicz Weronika
  2. Kaleta Paweł
  3. Kiełbasa Mateusz
  4. Zając Patryk

Profil biologiczno – chemiczny

  1. Cebulska Martyna
  2. Dróżdż Zuzanna Łucja
  3. Jaździkowska Weronika
  4. Kiełbasa Izabella
  5. Kiełbasa Weronika
  6. Kowalska Martyna
  7. Wodzińska Aleksandra

 

Technikum Nr 1

 

Technik informatyk

 

  1. Biernacka Aleksandra
  2. Bogusz Mateusz
  3. Butkiewicz Michał
  4. Czubak Mateusz Edward
  5. Dłużniewski Patryk Tomasz
  6. Falecki Kornel Jakub
  7. Kliszcz Dawid
  8. Kondeja Bartosz
  9. Kotyński Krystian
  10. Krysicki Dawid
  11. Kuszyk Kamil
  12. Radziukiewicz Kacper
  13. Ruszlewicz Mateusz Wiesław
  14. Twardowski Michał
  15. Woźniak Robert Armin
  16. Zarzycka Maja Marta

 

 Szkoła Branżowa I stopnia

 

Klasa I A (wielozawodowa)

 

  1. Biała Magdalena
  2. Bożek Bartłomiej Józef
  3. Chabasińska Marta Wiktoria
  4. Chabasiński Dominik
  5. Gołdyn Samira Nikola
  6. Karaluś Marceli
  7. Kowalski Rafał
  8. Kucharski Jarosław
  9. Kwiatkowska Izabela
  10. Lipiński Adrian
  11. Nachwatiuk Anna
  12. Nachwatiuk Gracjan
  13. Polowy Dorian Paweł
  14. Porowska Paulina
  15. Raginia Filip
  16. Rusak Daria
  17. Stojanowski Filip
  18. Sulikowska Dominika Maria
  19. Widecki Marek Krzysztof
  20. Witkowski Piotr Jan
  21. Zając Kacper Jan
  22. Zdunek Sebaetian
  23. Zwiewka Karolina Teresa

 

 Klasa I B (wielozawodowa)

 

  1. Batóg Edyta
  2. Bogusz Kacper Łukasz
  3. Cieszko Damian
  4. Ciara Kamil Bogdan
  5. Cytloch Patryk
  6. Hajduk Anna
  7. Hebda Patrycja
  8. Kurkowska Daria
  9. Lewandowski Michał
  10. Marek Dominik
  11. Mazurkiewicz Maciej
  12. Orczyńska Katarzyna Małgorzata
  13. Paczewski Jakub
  14. Piekarski Dominik Aleksander
  15. Piekarski Damian Marek
  16. Polek Natalia
  17. Rybka Dawid Jan
  18. Skowyra Szymon Mateusz
  19. Szatkowski Wiktor
  20. Szumiło Daria Anna
  21. Telenga Filip
  22. Wolańska Wiktoria Ewa
  23. Zięba Bartosz Arkadiusz
  24. Żłobicka Marcelina

 

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.