foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

23czerwiec 2017 00323 czerwca 2017r. zebraliśmy się wszyscy na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017. O godzinie 9.00 rozpoczął się uroczysty apel, na który przybyli oprócz społeczności uczniowskiej i nauczycieli zaproszeni goście pani Starosta Powiatu Myśliborski Danuta Patkowska, proboszcz Parafii pw. Piotra i Pawła Henryk Łącki, panie z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dębnie Tamara Rupniak i Aneta Podwójna. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu zabrał głos pan dyrektor Krzysztof Zaborski, który z panią Starostą i uczniami podziękował księdzu Zenonowi Kapłonowi za wieloletnią pracę oraz panu wicedyrektorowi Tomaszowi Wujdzie za rok pracy na tym stanowisku. W dalszej części odbyło się, ślubowanie klas kończących Zasadnicza Szkołę Zawodową.

W kolejnej części apelu panie z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dębnie Tamara Rupniak i Aneta Podwójna podziękowały  w pierwszej kolejności uczniom, opiekunowi i panu dyrektorowi za współprace przez cały rok szkolny z uczestnikami. Dalsza część to wręczenie nagród przyznanych przez Radę Pedagogiczną uczniom, którzy na świadectwie promocyjnym uzyskali średnią ocen powyżej 4,75:                                   

- z klasy 2a Liceum Ogólnokształcącego

  • Natali Gąsior , która na świadectwie uzyskała średnią ocen 5,44
  • Aleksandrze  Godzik, Ola uzyskała na świadectwie średnią ocen 5,0,
  • Natali Burdzińskiej,  która uzyskała średnią  ocen 4,89,
  • Monice Lesiuk, Monika uzyskała na świadectwie średnią ocen  4,78.

- z klasy 2b Liceum Ogólnokształcącego 

  • Krzysztofowi Kozakiewiczowi, Krzysztof na świadectwie uzyskał średnią ocen 5,12,
  • Agnieszce Cwil, która uzyskała średnią ocen 5,0
  • Korneli Chabasińskej ze średnią ocen 4,88.

Natalia Gąsior i Krzysztof Kozakiewicz otrzymali także nagrodę (tablet) Starosty Powiatu Myśliborskiego za uzyskane najwyższe średnie w szkole. Wszyscy uczniowie z wysoka średnią otrzymali stypendium Starosty Powiatu Myśliborski

Nagrody otrzymali także uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej: 

 -  z klasy 1a

  •  Cezary Rykowski, Czarek uzyskał na świadectwie średnią ocen 4,23
  •  Wiktoria Sadowska, która uzyskała średnia ocen 4,08,

- z klasy 1b

  • Katarzyna Widecka, Kasia uzyskała średnią ocen 4,15,

- z klasy 2a

  • Krzysztof  Woźniak, który na świadectwie uzyskał średnią  4,0,

- z klasy 3a

  • Karolina  Sawulak, Karolina na świadectwie końcowym uzyskała średnią ocen 4,43

- z klasy 3b

  • Grzegorz Łada, który na świadectwie końcowym uzyskał średnią ocen 4,33.

W kolejnej części nagrody otrzymali za 100% frekwencję:

z klasy 2b Liceum Ogólnokształcącego

  • Krzysztof  Kozakiewicz
  • Paweł Korzeniowski

- z klasy 1a Liceum Ogólnokształcącego

  • Grzegorz Jakuszewski
  • Roksana Lulko
  • Hubert Suda, ponadto Hubert otrzymał także nagrodę (tablet) Starosty Powiatu Myśliborskiego

Sumą drobnych zwycięstw są osiągnięcia uczniów, którzy angażowali się w życie szkoły, zdobyli najwyższe lokaty w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych, dlatego zostali nagrodzeni nagrodami:

za czwarte miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady, w piłce nożnej

  • Łukasz Jackowski
  • Piotr Grocholski
  • Patryk Bernaczyk
  • Marcin Jackowiak
  • Grzegorz Jakuszewski
  • Kamil Szczepaniak
  • Mateusz Żugaj

Łukasz Jackowski otrzymał dodatkowo nagrodę za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2014 – 2017.

za zajęcie trzeciego miejsce w VI edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego Collegium Polonicum w Słubicach

  • Aleksandra Godzik,  

za zajęcie trzech pierwszych miejsc w Szkolny Konkursie Matematycznym

  • Krzysztof Kozakiewicz
  • Paweł Korzeniowski
  • Kornelia Chabasińska

za zajecie trzeciego miejsca w konkursie „Kresowe Portrety” zorganizowanym przez Muzeum Niepodległości w Warszawie

Działalnością społeczną na rzecz szkoły i środowiska wyróżnili się następujący uczniowie:

z klasy 2a Liceum Ogólnokształcacego:

  • Daria Dutkiweicz
  • Izabela Lewandowska
  • Natalia Burdzińska
  • Aleksandra Nachwatuk
  • Ewelina Linkiewicz
  • Monika Lesiuk

-z klasy 2b Liceum Ogólnokształcącego

  • Laura Szałek
  • Kornelia Chabasińska
  • Klaudia Sługocka
  • Agnieszka Cwil
  • Sebastian Bieniaś
  • Mark Kaszuba
  • Krzysztof Kozakiwicz
  • Bartosz Zaborowski

-z klasy 1 Technikum

  • Alan Niedźwiecki
  • Kamil Szczepaniak otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i słodkość w postaci dużej czekolady.

Uczniowie naszej szkoły od 2006 roku oddaja honorowo krew, dlatego Delegatura PCK w Dębnie praz kolejny ufundowała nagrody i dyplomy uczniom:

-z klasy 3 b Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

  • Krystianowi Kolasińskiem
  • Arkadiuszowi Twardowskiemu.

Działalnością społeczną w szkole wyróżnili się również nastepujący uczniowie, którzy otrzmali słodki upominek:

-z klasy 2a Liceuma Ogólnokształcacego

  • Aleksandra Godzik,
  • Monika Lesiuk,
  • Izabela Lewandowska,
  • Natalia Burdzińska,
  • Daria Dutkiewicz,
  • Sara Bednarz,
  • Daria Kappel,
  • Natalia Gąsior

-z klasy 2b Liceuma Ogólnokształcacego

  • Laura Szałek,
  • Kornelia Chabasińską,
  • Klaudia Sługocką,
  • Agnieszka Cwil,
  • Krzysztof Kozakiewicz,
  • Mark Kaszuba,
  • Bartosz Zaboroswki,
  • Paweł Korzeniowski,
  • Sebastian Bieniaś,

z klasy 1a Liceuma Ogólnokształcacego

  • Grzegorz Jakuszewski,
  • Sebastian Jakubowski,
  • Hubert Suda,
  • Alan Wierzbicki,
  • Tomasz Leończyk

z klasy 2 Technikum

  • Arkadiusz Siwoń,
  • Patryk Hajduk
  • Judyta Juchle
  • Barbara Jurek
  • Natalia  Ziółkowska

z klasy 3 Technikum

  • Krzysztof Pachciarek,
  • Karol Szałek,
  • Mateusz Kowalczyk

Powyżsi uczniowie otrzymali także stypendium Starosty Powiatu Myśliborskiego.

  • 23czerwiec_2017_001
  • 23czerwiec_2017_002
  • 23czerwiec_2017_003
  • 23czerwiec_2017_004
  • 23czerwiec_2017_005
  • 23czerwiec_2017_006
  • 23czerwiec_2017_007
  • 23czerwiec_2017_008
  • 23czerwiec_2017_009
  • 23czerwiec_2017_010
  • 23czerwiec_2017_011
  • 23czerwiec_2017_012
  • 23czerwiec_2017_013
  • 23czerwiec_2017_014
  • 23czerwiec_2017_015
  • 23czerwiec_2017_016
  • 23czerwiec_2017_017
  • 23czerwiec_2017_018
  • 23czerwiec_2017_019
  • 23czerwiec_2017_020
  • 23czerwiec_2017_021
  • 23czerwiec_2017_022
  • 23czerwiec_2017_023
  • 23czerwiec_2017_024
  • 23czerwiec_2017_025
  • 23czerwiec_2017_026
  • 23czerwiec_2017_027
  • 23czerwiec_2017_028
  • 23czerwiec_2017_029
  • 23czerwiec_2017_030
  • 23czerwiec_2017_031
  • 23czerwiec_2017_032
  • 23czerwiec_2017_033
  • 23czerwiec_2017_034
  • 23czerwiec_2017_035
  • 23czerwiec_2017_036
  • 23czerwiec_2017_037
  • 23czerwiec_2017_038
  • 23czerwiec_2017_039
  • 23czerwiec_2017_040
  • 23czerwiec_2017_041
  • 23czerwiec_2017_042
  • 23czerwiec_2017_043
  • 23czerwiec_2017_044
  • 23czerwiec_2017_045
  • 23czerwiec_2017_046
  • 23czerwiec_2017_047
  • 23czerwiec_2017_048
  • 23czerwiec_2017_049
  • 23czerwiec_2017_050
  • 23czerwiec_2017_051
  • 23czerwiec_2017_052
  • 23czerwiec_2017_053
  • 23czerwiec_2017_054
  • 23czerwiec_2017_055
  • 23czerwiec_2017_056
  • 23czerwiec_2017_057
  • 23czerwiec_2017_058
  • 23czerwiec_2017_059
  • 23czerwiec_2017_060
  • 23czerwiec_2017_061
  • 23czerwiec_2017_062
  • 23czerwiec_2017_063
  • 23czerwiec_2017_064
  • 23czerwiec_2017_065
  • 23czerwiec_2017_066
  • 23czerwiec_2017_067
  • 23czerwiec_2017_068
  • 23czerwiec_2017_069
  • 23czerwiec_2017_070
  • 23czerwiec_2017_071
  • 23czerwiec_2017_072
  • 23czerwiec_2017_073
  • 23czerwiec_2017_074
  • 23czerwiec_2017_075
  • 23czerwiec_2017_076
  • 23czerwiec_2017_077
  • 23czerwiec_2017_078
  • 23czerwiec_2017_079
  • 23czerwiec_2017_080

Simple Image Gallery Extended

Copyright © 2019 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.