foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

festyn02316.10.2021 r. uczniowie Naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Hnatejko oraz p. Tomasza Wujdy uczestniczyli w Wielkim festynie charytatywnym dla Piotra Poprawy, jako wolontariusze. O 11.30 zebraliśmy się na plaży GISO i zostały nam przydzielone zadania. Jedni zbierali pieniążki do puszek, inni sprzedawali coś do jedzenia, a jeszcze inni obsługiwali Fotobudkę oraz grillowali kiełbaski i mięso. Pomagaliśmy jak tylko umieliśmy. Wszystkie zebrane przez nas pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Pana Piotra.

Marta Erdmann kl. IIIaLO

Czytaj więcej: WIELKI FESTYN CHARYTATYWNY DLA PIOTRA POPRAWY

wuycieczka04106-10-2021 r. uczniowie Technikum Informatycznego Nr 1 w Dębnie w składzie: klasa II oraz dwie klasy III pod opieką p. Agnieszki Hnatejko, p. Pawła Łoszczuka oraz p. Tomasza Wujda wybrali się do Szczecina w  po pandemiczną wycieczkę integracyjną. Zbiórka oraz wyjazd odbył się zgodnie z planem czyli o godzinie 8.00 . Pierwszym celem naszej wycieczki było odwiedzenie LASER TAG oraz ESCAPE ROOM, te dwie formy rozrywki spowodowały u uczniów jak i opiekunów bardzo dużo emocji oraz radości. Kiedy już wszyscy skorzystali z tych niesamowitych atrakcji udaliśmy się spacerkiem go galerii Galaxy, a konkretnie do multikina na film  „JAMES BOND NIE CZAS UMIERAĆ”. Po filmie każdy z uczestników wycieczki miał czas wolny dla siebie, gdzie większość wykorzystała na uzupełnienie kalorii… 😉.

Czytaj więcej: Wycieczka do Szczecina

pck17 czerwca 2021r. w ścisłym reżimie sanitarnym odbył się wyjazd  uczniów i absolwentów oraz 2 nauczycieli, Zespołu Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie  oraz osób chcących ratować życie drugiego człowieka do Punktu Krwiodawstwa w Szczecinie. Po wielu godzinach oczekiwania w upale, po kompleksowych badaniach o koło godziny 14.30 zakończyliśmy oddawanie krwi. W tym dniu miałam okazje przekazać informacje na żywo w radiu Szczecin i gazecie Głos Szczeciński na temat możliwości oddawania krwi w Punkcie Krwiodawstwa w Szczecinie.

Po kompleksowych badaniach oddano 7,2 litra krwi. Po oddaniu krwi wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek zakupiony w McDonald’s. Serdecznie dziękujemy także firmie pana Cabana z Mieszkowic, który od wielu lat współpracuje z nami i przewozi naszych honorowych krwiodawców.

Wyjazdy są możliwe dzięki finansowemu wsparciu przez Gminę Dębno w ramach pożytku publicznego, które otrzymuje PCK Oddział w Dębnie.

Czytaj więcej: Szkolne koło PCK 17.06.2021

 

Kwalifikacja: AU.20

Nazwa kwalifikacji: Prowadzenie sprzedaży

Zawód: sprzedawca

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

22.06.2021

7:00

8:00

Pisemny- komputerowy

60 min.

1.      Sandra Szymanek

2.      Wiktoria Wolańska

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

9:00

10:00

1.      Justyna Hebda

2.      Wiktoria Olechnowicz

3.      Emilia Porowska

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

Kwalifikacja: AU.20

Nazwa kwalifikacji: Prowadzenie sprzedaży

Zawód: sprzedawca

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych  im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego "Morro" w Barlinku

ul. Szosowa 2, 74-320 Barlinek

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

7:00

8:00

praktyczny

150 min.

1.      Justyna Hebda

2.      Wiktoria Olechnowicz

x

11:00

12:00

1.      Emilia Porowska

2.      Sandra Szymanek

3.      Wiktoria Wolańska

x

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

22.06.2021

7:00

8:00

Pisemny- komputerowy

60    min.

1.      Kacper Bijak

2.      Patryk Dalidowicz

3.      Igor Dobrucki

4.      Bartosz Jankowski

5.      Kamil Kmita

6.      Jakub Kula

7.      Michał Laska

8.      Jakub Linert

9.      Mateusz Pleń

10.  Jan Prokopowicz

11.  Benjamin Rutkowski

12.  Jakub Samborski

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

22.06.2021

9:00

10:00

Pisemny- komputerowy

60    min.

1.      Denis Bystrzak

2.      Szymon Dobrowolski

3.      Dawid Janiszewski

4.      Kacper Janiszewski

5.      Remigiusz Jędrzejewski

6.      Michał Kazubek-Niedzwiecki

7.      Dawid Kliszcz

8.      Kamil Kudła

9.      Sebastian Marcinowski

10.  Patryk Matwijów

11.  Szymon Skica

12.  Aleksander Stadejek

13.  Kacper Żłobicki

A. Brzozowski – przewodniczący

B. Fryder – członek ZN

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

07.07.2021

7:00

8:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Igor Dobrucki

2.      Dawid Janiszewski

3.      Jakub Kula

4.      Jakub Linert

L. Kotowicz – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

07.07.2021

11:30

12:30

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Kacper Janiszewski

2.      Kamil Kudła

3.      Sebastian Marcinowski

4.      Mateusz Pleń

I. Dziuda – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

07.07.2021

16:00

17:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Patryk Dalidowicz

2.      Szymon Dobrowolski

3.      Kamil Kmita

4.      Kacper Żłobicki

M. Jakuszewska – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

7:00

8:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Kacper Bijak

2.      Denis Bystrzak

3.      Bartosz Jankowski

4.      Szymon Skica

A. Brzozowski – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

11:30

12:30

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Michał Kazubek Niedzwiecki

2.      Michał Laska

3.      Patryk Matwijów

4.      Jakub Samborski

M. Krzysiak – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

Kwalifikacja: EE.08

Nazwa kwalifikacji: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

08.07.2021

16:00

17:00

Praktyczny - wykonanie

150 min.

1.      Remigiusz Jędrzejewski

2.      Jan Prokopowicz

3.      Benjamin Rutkowski

4.      Aleksander Stadejek

J. Misiewicz – przewodniczący

K. Janik –  egzaminator

  

Nazwa kwalifikacji: Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Zawód: Technik informatyk

Miejsce egzaminu: Zespół Szkół nr 1 w Dębnie

Data

Godzina stawienia się na egzamin

Godzina rozpoczęcia egzaminu

Rodzaj egzaminu

Czas trwania egzaminu

Imię i nazwisko ucznia

Skład ZN

25.06.2021

11:00

`12:00

Praktyczny - dokumentacja

150 min.

1.      Mateusz Bogusz

2.      Patryk Dłużniewski

3.      Kornel Falecki

4.      Dawid Kliszcz

5.      Dawid Krysicki

6.      Kamil Kuszyk

7.      Kacper Radziukiewicz

8.      Robert Woźniak

I. Dziuda – przewodniczący

D. Jurek – członek ZN

Copyright © 2021 Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie Rights Reserved.